O NAS

KAMERALNE STUDIO TRENINGOWE DLA KOBIET

klaudia - trenerka kobiet

Jak każda kobieta wiemy, co to przeciwności losu i chwile zwątpienia. Poznaj nas lepiej i odkryj, jak może Ci pomóc w drodze do sukcesu.
 
Nasz zespół to grupa zaangażowanych pasjonatek, gotowych pomóc Ci w podróży ku lepszemu „ja”. Dołącz do naszej społeczności i przekonaj się, jak razem możemy tworzyć niepowtarzalne doświadczenie. Jesteśmy przekonane, że razem tworzymy silniejszą, bardziej wspierającą społeczność kobiet. Poczuj przyjazną atmosferę i poznaj nas bliżej!

Klaudia

Jestem wirującym wulkanem energii i trenerką oraz właścicielką Klaudia Gym&Power. Moja pasja do aktywnego stylu życia przeplata się z fascynacją poznawaniem nowych ludzi. Jestem gotowa podzielić się swoim entuzjazmem z Tobą!
W moim świecie fitnessu nie ma miejsca na nudę. Nie tylko pomagam kobietom osiągać wymarzoną sylwetkę, ale także wspieram je w budowaniu pewności siebie.
Nie można zapomnieć o moim psim towarzyszu, który często towarzyszy nam w studiu.

Magda

Pierwszy był balet, później gimnastyka sportowa, artystyczna i lekkoatletyka. Prawdziwą miłością stały się jednak sporty walki, a przede wszystkim MMA, któremu od 5 lat jestem wierna.
Jestem zawodniczką MMA i Brazylijskiego Jiu-Jitsu. Studiuję na AWF w Krakowie. Sport jest moją pasją, ale i pracą, której poświęcam się w 100%. Jest to praca w interdyscyplinarnym i profesjonalnym zespole, która wymaga odpowiedniego zaanagażowania. To właśnie ona zaowocowała wieloma sukcesami. Oto najważniejsze z nich: 

  • Mistrzostwo Świata Seniorek i Juniorek IMMAF  największej amatorskiej organizacji na świecie
  • 3 x Mistrzostwo Europy Seniorek IMMAF w dwóch kat. wagowych (jako pierwsza osoba w historii)
  • Mistrzostwo Świata IBJJF (brazylijskie ju-jitsu) w niebieskich pasach
  • Mistrzostwo Europy IBJJF (brazylijskie ju-jitsu) w niebieskich i purpurowych pasach
  • vice-Mistrzostwo Oceanii Seniorek IMMAF
  • Amatorski rekord w MMA 21-2
  • 2x “Herakles” dla zawodnika roku amatorów w Polsce 
  • Mistrzostwo Polski w Grapplingu
  • Mistrzostwo i Puchar Polski ADCC oraz 2 x Mistrzostwo Polski BJJ No-Gi (niebieskie pasy)

Paula

Jestem dietetykiem ze specjalizacją psychodietetyk, specjalistą SOIT, Naturopatą oraz Specjalistą Terapeutycznego Wycofywania Węglowodanów.

 Pod moją opieką mam głównie osoby chore metabolicznie, osoby borykające się z zaburzeniami odżywiania, starające się o dziecko, z zaburzeniami hormonalnymi. 

Zajmuję się żywieniem niskowęglowodanowym i dietą ketogeniczną. Holistyczne podejście do pacjenta, wzięcie pod uwagę wszystkich istotnych kwestii w naszym życiu, począwszy od snu, nawodnienia, stresu, emocji i relacji pozwala mi wraz z pacjentami uzyskać oczekiwane efekty, oraz długofalowo je utrzymać. Uczę moich podopiecznych, że dietoterapia, to styl życia, model żywienia, a nie dieta od-do. Zwracam ogromną uwagę, na zdrowe podejście do żywienia oraz kładę nacisk na samo-edukację moich pacjentów, aby mieli na tyle wiedzy, żeby umieli sami zadbać o swoje zdrowie. 

Paulina